Dünyanın en güzel hikayesini oluştururken çevresindeki yanlış bilgilendirmeleri gördükçe hikayenin keyfinin kaçmaması için oluşturulmuş bir platform. Platform diyoruz çünkü bu sayfada aklınıza gelebilecek her şey var… 

Neler mi? 

Her annenin kendinden bir şey bulabileceği, aklına gelen her sorunun yanıtını görebileceği, uzmanına çekinmeden danışabileceği, deneyimin keyifle paylaşıldığı, ‘Aaa tek deli ben değilmişim. Benim gibi anneler de varmış’ diyebileceği, korkuların aslında geçici olduğunun derin bir nefesle anlaşabileceği bir platform. 

Kısacası siz kendi hikayenizi yazarken bizim attığımız adımları takip ederek daha keyifli olun ve minik mucizenizle mükemmel değil mutlu anne olmanın peşine düşün diye buradayız. Sözle değil! Yaptığımız her paylaşımla yanınızdayız! Sevgiyle büyütmek için sevilmeye ve anlaşılmaya ihtiyacınız var biliyoruz. Biz sizi çok seviyoruz:)

Uygulamada Bulabileceğiniz Bazı Şeyler;

Bütün Soruların Yanıtları Burada!

Aklınıza takılan tüm soruları isterseniz uzmana isterseniz diğer annelere sorabilirsiniz

Yepyeni Bir Sosyal Ağa Hazır mısınız?

Hikaye arşivinizi oluşturabilir, yepyeni arkadaşlar edinebilir, saklamak ve paylaşmak istediğiniz tüm özel anları size özel sayfanıza ekleyebilirsiniz.

Keşfetmek Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı!

Sağlıkla ilgili merak ettiğiniz tüm konular keyifli ve anlaşılır bir dille bir tık uzağında

‘Listeler’ ile İhtiyaçlarınızı Unutmayın!

Size özel hazırlanmış listeleri inceleyerek, hamileliğiniz boyunca ihtiyacınız olacak şeyleri görüp, her şeyi eksiksiz planlayabilirsiniz.

‘İsim Sözlüğü’ ile doğru isim seçmek çok kolay! 

Bebeğinize isim seçerken kararsız kaldıysanız ya da seçtiğiniz ismin anlamını hiçbir yerde bulamıyorsanız hiç uğraşmayın. Size özel birbirinden farklı isim seçenekleri İsimler Sözlüğümüzde sizi bekliyor.